O nas - Pozycjonowanie lokalne biznesów

O nas

Zajmujemy się pozycjonowaniem i optymalizacją stron internetowych od ponad sześciu lat. Na początku, świadomość społeczna tego, co robimy, co oferujemy i czym jest SEO była niewystarczająca i niekompletna. Wielu klientów wiedziało, iż w Internecie toczy się walka o pozycję w wyszukiwarkach pomiędzy największymi graczami, lecz nie było dla nich jasne jak dołączyć do ich grona. Wtedy zaczęliśmy sprzedawać marzenia tym klientom, którzy nam zaufali i uwierzyli w swój i nasz sukces. Szybko, okazało się, że marzenia mogą się spełniać i przynosić realne i wymierne zyski w postaci wzrostu popularności witryn naszych klientów oraz znacznego wzrostu sprzedaży produktów i usług, które oferują.

Internet to nie anonimowa sieć – za nim kryją się ludzie, ich firmy, ich klienci, indywidualne potrzeby, plany, marzenia i codzienność, na którą muszą zarabiać pieniądze…

Obecnie usługi SEO są już bardzo powszechne i stanowią ważny punkt w budżecie każdej firmy, która chce zaistnieć na rynku, zarówno sprzedaży bezpośredniej, jak i internetowej.

Czym jest SEO?

Najprościej można by powiedzieć, ze jest to sposób na zmaksymalizowanie dochodów z działalności Twojej firmy w Internecie poprzez zastosowanie narzędzi optymalizacyjnych i działań marketingowych, w efekcie czego, Twoja firma znajdzie się na wysokim miejscu w organicznych wynikach wyszukiwania dla Google lub innych wyszukiwarek.

Aby uzyskać taki efekt budujemy klientom strony lub optymalizujemy już istniejące, w taki sposób aby ich struktura, kod strony oraz treści na niej zamieszczone były najbardziej właściwe z punktu widzenia branży, w której klient działa oraz jego potencjalnej konkurencji obecnej w Internecie.

Ponadto, zarządzamy kampaniami linków w celu podniesienia ‚autorytetu’ i renomy Twojej strony. W tym przypadku, bardzo ważne jest dla nas i naszych klientów, aby linki, które prowadzą do ich strony były autentyczne, wiarygodne i charakteryzowały się wysoką jakością. Najtrudniej jest zawalczyć o linki bardzo dobrej jakości, prowadzące ze stron znanych instytucji czy popularnych portali. Jednak jest to cel możliwy do osiągnięcia dla naszych specjalistów.

Wiemy, że nasze etyczne działania, dobra znajomość Państwa branży i produktu, wartościowe i ciekawe treści na Państwa stronie spowodują, iż to nie Państwo będą zabiegać o linki, ale internauci sami będą chcieli rozpowszechniać i polecać Państwa stronę na portalach, forach etc.

SEO to też Social Media…

Jeżeli chcemy stworzyć skuteczną kampanię promowania Twojej marki w Internecie, nie możemy zapominać o mediach społecznościowych takich jak, np. Facebook, Twitter, Google+. Bez obecności na portalach społecznościowych żadna kampania SEO nie osiągnie prawdziwych szczytów swojej skuteczności.

Nasi klienci mają świadomość, że współpraca z nami to na początku burza mózgów oraz praca mająca na celu określenie celów i strategii marketingowej, także w odniesieniu do mediów społecznościowych. Działania, które prowadzimy muszą być spójne, konsekwentne oraz dynamiczne. Od naszego zespołu wymaga to dużego wysiłku i zaangażowania, wielu godzin poświęconych na analizę słabych i mocnych stron konkurencji w celu stworzenia unikalnego charakteru naszego przekazu i skutecznych, regularnych działań.

Polecamy się osobom, które odnajdują pasję w tym co robią, lub potrzebują naszej pomocy, aby ją odnaleźć…

Zespół 24wb.pl