Opinie - Pozycjonowanie lokalne biznesów

Opinie

{tab=BM SERWIS} BM serwis TECHNIKA MAGAZYNOWA

ul. Szekspira 4/75, 01-913 Warszawa

REFERENCJA

Firma BM serwis działa od 1 października 1997 roku w branży wyposażenia magazynów. Znamy dobrze rynek, wiodących producentów i obowiązujące trendy w technice magazynowej. Obecnie dysponujemy sklepem (ul. Powązkowska 13 B) z powierzchnią ekspozycyjną oraz magazynem, w którym staramy się posiadać najczęściej zamawiane towary, tak by móc maksymalnie skrócić ewentualny czas realizacji zamówień. Mamy wielu stałych klientów ze wszystkich branż, a także banki, instytucje finansowe, administracja państwowa, służby mundurowe oraz sieci handlowe. Nasza oferta towarowa obejmuje ponad 10 000 pozycji i stale staramy się ją powiększać.
Od początku powstania firmy kładziemy nacisk na rozwój strony internetowej, będącej obecnie najbardziej popularnym nośnikiem informacji. Jednak dopiero współpraca, którą nawiązaliśmy z firmą „24 WB”, pozwoliła nam w krótkim czasie wielokrotnie zwiększyć liczbę odwiedzin naszej strony. Efekt profesjonalnego pozycjonowania strony, wykonanego przez firmę „24 WB” przerósł nasze oczekiwania. Koszt pozycjonowania strony bardzo szybko się zwrócił, dzięki znacznemu zwiększeniu liczby zamówień.
Zaufaliśmy profesjonalizmowi firmy „24 WB” i jesteśmy z tego zadowoleni, przewidując dalszą stałą współpracę.
{tab=EDUSEQUENCE} Edusequence
ul. Sierpińskiego 1A/178, 02-122 Warszawa
LIST REFERENCYJNY
 
 
edusequence jest Instytucją Szkoleniową powstałą w wyniku przekształcenia firmy Aplikacje Internetowe, działającej na rynku szkoleniowym od 2007 roku. Prowadzimy skuteczne szkolenia w zakresie obsługi komputerów i programowania. Wszystkie szkolenia prowadzimy w mikro grupach (do 6 osób) oraz stosujemy autorski system indywidualnego wsparcia, pozwalający na skuteczne przeszkolenie każdej osoby. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą „24 WB” mogliśmy aktywnie promować nasze szkolenia w Internecie. Nowoczesne podejście do promocji naszej strony WWW i szkoleń prowadzonych przez nas pozwoliło nam zgromadzić słuchaczy i uruchomić wiele nowych cykli szkoleniowych. Aktywna promocja, dzięki8 firmie „24 WB” okazała się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Nie wyobrażam już sobie funkcjonowania naszej firmy bez takiego stałego wsparcia marketingowego.
 
{tab=CAME} CAME PL Paweł Rokicki Jakub Marczewski Sp.K.
Żerań Park, hala C, 03-236 Warszawa, ul. Annopol 3
REFERENCJA

 
 
Dzięki współpracy z firmą „24 WB” udało nam się znacznie podnieść obroty. Choć działamy na rynku polskim od wielu lat, to nadal nie wszyscy szukający wysokiej jakości produktów w dziedzinie automatyki elektromechanicznej mogło nas odnaleźć w Internecie. CAME jest jedną z najstarszych firm w swojej branży i dysponuje centrum produkcyjno-operacyjnym o powierzchni 17500 metrów kwadratowych oraz grupą pomocniczych fabryk zajmujących się produkcją i kontrolą jakości. Okazało się, że w dzisiaj nie wystarczy ugruntowana pozycja firmy i standardowe działania marketingowe. Dopiero nawiązanie współpracy ze znającą dzisiejsze technologie informatyczne firmą „24 WB” pozwoliło nam dotrzeć do wielu nowych klientów. We Włoszech, jak i na świecie, CAME zdobyło i ugruntowało swoją pozycję lidera w dziedzinie automatyki elektromechanicznej pod względem wielkości sprzedaży, sieci dealerów i współpracowników, szerokości gamy produktów oraz pomocy technicznej dla klientów. Mam nadzieję, że na polskim rynku, dzięki współpracy z firmą „24 WB” osiągniemy równie duży sukces. Zaskoczyła nasz szybkość, z jaką rosłą liczba odwiedzających naszą stronę internetową a jak się okazało po wynikach sprzedaży, wielu odwiedzających zostało naszymi klientami.
 
 
{tab=U Jasia I Małgosi} „U Jasia i Małgosi”
Wilków Polski 40, 05 – 155 Leoncin woj. mazowieckie
REFERENCJA

  Jak dla wielu gospodarstw agroturystycznych, również dla nas priorytetem jest dotarcie z ofertą do mieszkańców dużych miast. Dzięki firmie „24 WB” udało nam się zainteresować wiele osób naszą ofertą w internecie. Dla wielu było odkryciem jak, że gospodarstwo agroturystyczne leży na skraju Puszczy Kampinoskiej, kilka kilometrów od Wisły. Kto raz nas odwiedzi, bywa naszym gościem częściej, korzystając z pięknych mazowieckich krajobrazów i czystego powietrza. Okazało się, że profesjonalne podejście firmy „24 WB” do promowania naszego gospodarstwa w sieci bardzo pomogło nam się zareklamować. Dlatego będziemy starali się utrzymać stałą współpracę z firmą „24 WB”. Dziękujemy za pomoc w promowaniu naszego gospodarstwa agroturystycznego. Na pochwałę zasługuje szybkość i skuteczność podjętych przez firmę „24 WB” działań.
{/tabs}

Nie dodano jeszcze komentarza.

Dodaj komentarz

You must be logged in aby dodać komentarz.