O nas - Pozycjonowanie lokalne biznesów

O nas

Czym różnimy się od innych firm oferujących pozycjonowanie?

Naszym celem jest zwiększenie Państwa sprzedaży i rozwój firmy poprzez kamapnie AdWords i Pozycjonowanie Lokalne. Pozycja portalu w wyszukiwarkach jest tylko elementem, a nie celem samym w sobie jak się to często uważa. Dzięki nam nie tylko wiele osób odwiedzi Państwa stronę, ale będą to osoby autentycznie zainteresowane oferowanym produktem lub usługą. Jak wynika z wielu badań, klientami korzystającymi z Internetu do wyszukiwania atrakcyjnych ofert są z reguły świadomi i aktywni konsumenci. W naszej ofercie korzystamy z technik pozycjonowania stron SEO w powiązaniu z wieloma innymi technikami marketingowymi, dzięki którym osoby wchodzące na stronę, mogą się stać aktywnymi klientami.

Z naszego doświadczenia wynika, że znaczący wpływ na pozycje strony w wyszukiwarkach i odbiór jej przez potencjalnych klientów ma stałe aktualizowanie treści umieszczonych na stronach. Równocześnie ich jakość nie może budzić u odwiedzających wątpliwości co do rzetelności umieszczonych na niej informacji.

Specjalizujemy się w doradztwie dotyczącym zakupów domen i już istniejących stron. Jak wiadomo, działające przez wiele lat domeny mają z reguły wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Jesteśmy gotowi przygotować Państwu merytoryczną ocenę rynkowej wartości danej domeny. Nie każda może być warta zakupienia w porównaniu z nową. W konkurencyjnych branżach zakup działającej domeny może być uzasadniony – my pomożemy ją wycenić.
Choć Google jest dziś główną wyszukiwarką, to na wielu rynkach ma znaczących konkurentów. Jeśli chcecie Państwo wyjść ze swoją ofertą poza Polskę, jesteśmy przygotowani, by promować Państwa stronę na przykład w konkurencyjnych wyszukiwarkach takich jak Yahoo (duży udział w USA), Yandex (Rosja) Seznam (Czechy), Baidu (Chiny).

Prowadzimy profesjonalna promocję firm na portalach: YouTube (klipy filmowe), Facebook, Twitter itp. Tworzymy na potrzeby naszych klientów: nagrania audio, klipy wideo, gry interaktywne flash. Dzięki ich prawidłowemu otagowaniu będą stanowiły znaczący element przyciągający potencjalnych klientów na Państwa strony.

Dzięki nim powstają nowe wizje i projekty w 24WB
Nasze wiodące osobowości:

– Włodzimierz Błaszczyk
– Piotr Pażuchowski
– Viki Królikowska
– Bohdan Szafrański

Nie dodano jeszcze komentarza.

Dodaj komentarz

You must be logged in aby dodać komentarz.