Marketing w wyszukiwarkach - Pozycjonowanie lokalne biznesów

Marketing w wyszukiwarkach

Wsłuchiwanie się w głos klientów powinno stać się biznesem każdej firmy”. Tom Peters
NA DOBRY START 250 zł na pierwszą kampanie bez prowizji !!
{tab=Kampania Adwords} Obecnie najbardziej popularną formą reklamy w wynikach wyszukiwania Google są kampanie Adwords, czyli linki sponsorowane.

Uruchomienie kampanii nie jest trudne. Pojawia się natomiast pytanie: jak ustawić jej parametry, aby wydatki na reklamę były inwestycją, a nie zbędnym kosztem?
Dobrze przygotowana i zoptymalizowana kampania pokaże Ci poprzez wskaźniki konwersji i ROI, czy wydatek na linki sponsorowane przynosi dla Twojego biznesu zysk.
Planując kampanię reklamową nie można zapomnieć o odpowiednio dobranym tekście, grafice – tak aby czytający ogłoszenie stał się Twoim klientem.
Ale najważniejsze są SŁOWA ..
Zadbaj o To! Stwórz pozytywny szum wokół swojej firmy.
ajmujemy się prowadzeniem kampanii linków sponsorowanych od trzech lat, zdobywając doświadczenie i potrzebną wiedzę. Aby być na bieżąco z obowiązującymi trendami bierzemy udział w szkoleniach Google, webinarach, semcamapch itp. Wiedza i praktyka jest gwarancją, że to co robimy jest dobrze przygotowane i profesjonalne.
Ostatnio optymalizowana kampania klineta AdWords:{tab=Cennik} Cena za stworzenie i prowadzenie kampanii jest liczona jako 15 % wartości budżetu przeznaczanego na „kliki”
Przy pozycjonowaniu serwisu w ramach usługi „Pozycjonowanie Biznesów Lokalnych” cena obsługi kampanii Adwords wynosi tylko 5 % wartości budżetu.
Pamiętaj Pierwsza Twoja Kampania jest zawsze zasilana darmowym kuponem Google wartości 250 zł
{tab=Definicje} SEM (Search Engine Marketing) to marketing prowadzony w wyszukiwarkach. Wykorzystując odpowiednie narzędzia umożliwiamy lepszy dostęp użytkowników do danej strony poprzez zwiększenie jej widoczności w wynikach wyszukiwania.
SEM to nic innego jak CPC i SEO. Mówiąc prościej – nasze działania obejmują zarówno prowadzenie kampanii płatnych linków (czyli CPC), jak i proces poprawiający ilość i jakoś ruchu przychodzącego do witryny z naturalnych wyników wyszukiwania (SEO).
{/tabs} Spam

Nie dodano jeszcze komentarza.