Wiki Królikowska Reklama w Internecie - Pozycjonowanie lokalne biznesów

Wiki Królikowska Reklama w Internecie

Komentowanie zamknięte
Posted by

Viki Królikowska

Pisanie, muzyka i sieć – w tych trzech słowach można opisać najprościej pole moich zainteresowań.

Bardzo lubię pisać i piszę dużo. Kiedy byłam nastolatką zaczęłam publikować w prasie moje pierwsze teksty.

Były to głównie recenzje płyt, koncertów, filmów, a także wywiady.

Od pewnego czasu poszerzyłam tematykę, w jakiej się specjalizuję o zagadnienia z okolic kuchni. Mówiąc dokładniej, choć nowoczesnej kobiecie pewnie przyznać się nie wypada, chętnie realizuję się gotując, a

Wiem też co nie co o sztuce współczesnej, urodzie i modzie, zdrowiu, literaturze sciencie-fiction, polityce społecznej, filmie, skateboardingu… zresztą najlepiej po prostu mnie spytać, bo nie umiem wszystkiego wymienić na zawołanie.efekty moich poczynań opisuję na blogu kulinarnym.

Wiedza muzyczna w moim wypadku to nie tylko umiejętność oceniania innych i dobra znajomość historii muzyki rozrywkowej. Sama też czasem gram, a nawet zdarza mi się

W dzisiejszych czasach nie można obejść się bez Internetu. A jeżeli nie można z czegoś zrezygnować trzeba to polubić. Szczęśliwie nigdy nie sprawiało mi to trudu. ułożyć melodię i ją zaśpiewać.

Mam doświadczenie w pracy dokumentalisty, więc wiem jak czegoś szukać. Wiem jak szukają inni. Jeżeli chcesz, żeby ktoś znalazł Cię w sieci to podpowiem Ci jak zwiększyć swoją obecność i jak sprawić, żeby wyszukiwarki internetowe Cię nie pomijały. Prowadząc bloga oraz dużą aktywność na serwisach społecznościowych nauczyłam się „jak to działa” i chętnie pomogę Ci też w tej kwestii.

Jeżeli będziesz z nami współpracował pewnie pomogę przy pozycjonowaniu, popiszę się znajomością html/css, zdobędę dla Ciebie kontakty squeeze page’em, poprowadzę Twój funpage na portalu społecznościowym i zrobię wokół Twojej firmy dużo pozytywnego szumu.

Komentarze zamknięte.